Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Aşk Kırmızı tek parça izle

16-02-2013

Film Bilgileri
Aşk Kırmızı tek parça izle
3.659 views

Ferhat ile Nazlı birbirlerine karşı koyamazlar; ertesinde Zeynep de aldatıldığını öğrenir. Şimdi üçünün de yüreği acı ile yanar. Bir zamanlar o adamın ilk aşkıyken, şimdi “öteki kadın” olmanın sancısını çeken Nazlıgül’ün karşısında, çok sevdiği kocasının ihanetine uğrayan ve onu başka bir kadınla paylaşmanın imkansızlığını sorgulayan Zeynep vardır.Aşk kırmızı Ferhat ise çok sevdiği ve vazgeçemediği bu kadının arasında arafa düşmüş gibidir.

Üç kişilik bir aşkı yaşamak mümkün müdür? Sadakat bu aşk üçgeninin neresindedir? Aynı adamı seven iki kadının çatışmasını konu alan film, tutkulu dolu olduğu kadar aşkın hüzünlü ve yıkıcı yönüne de beyazperdeye taşıyor.Aşk kırmızı full izle Senaristliğini ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği filmin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Ezgi Asaroğlu ve Tayanç Ayaydın paylaşıyor. Kadrodaki diğer isimlerse Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu ve Güneş Çağlar Hüseyin…

Çekimlerin bir kısmı Antalya’da, Rixos Downtown Otel’de gerçekleştirildi.

 

Antalya’daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat’ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir.Aşk kırmızı izleAncak, Nazlıgül’ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül’dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.

Şu fılmın altında ABD imzası olan bır yonetmen yada populer oyuncu kıtlesı olsaydı emınım yorumlar cokdaha farklı gelırdı .. Fılm daha vızyona gırmeden sadece ozet gecılmış bır hıkaye uzerınden puanlama ve eleştırı alıyor, bu Ulkede bazı seylerın duzelememe sebebı aslında ne kadar açık.. bu yorumada eksı verın arkadaslar, ne anlatılmak ıstendıgını değil ne anladıgınıza bakarak ..

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss