Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Çakallarla Dans 2 Tek Parça izle

17-02-2013

Film Bilgileri
Çakallarla Dans 2 Tek Parça izle
3.399 views

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar.Çakallarla Dans 2Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

İlk filmde çakallık üzerine çakallık yapan kahramanlarımız başlarını dertten kurtaramamış ve nihayetinde hapse girmişlerdir. Mahallelerinden ve futboldan uzak kaldıkları hapishanede günler zor günler geçmektedir.Çakallarla Dans 2 izle Fakat onlara arka çıkan Tayyar abileri vardır.
Bir gün bir mucize olur ve suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığı haberi gelir. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu duyan Kayınço Gökhan, Köfte Necmi, Muhasabeci Servet ve Del piyero Hikmet deney haplarını yutup kobay olmaya karar verirler. Dışarı çıkınca artık çakallık yapmayacaklarına dair de birbirlerine söz verirler. Zaten asıl mesele çakal olmak değil, çakallarla dans edebilmektir!
Murat Şeker’in kendi yazıp yönettiği Çakallarla Dans’ın devam filmi niteliğinde olan yapımın başrollerinde yine Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor. Filmin yapımcılığı ise yine Sugarworks üstlenirken, kadroda Doğa Rutkay, Didem Balçın ve Ceyhun Yılmaz öne çıkan isimler…

 

Çakallarla Dans : Hastasıyız Dede bu hafta gösterimde… İlk ekibin asıl kadrosu korunurken, eşlikçi kadın oyuncularda epey eksiltme ve bir ekleme (Doğa Rutkay) var. İlk filmde başlarına gelen onca şeyden sonra mahpusun yolunu tutan dört baba çakal, 70′ler Yeşilçam komedilerindekine benzer bir teklifle özgürlük şansı yakalıyor. Deneysel bir ilaç için kobay olacaklar ve karşılığında şartlı tahliye! Hapis günleri boyunca, koğuş ağası Tayyar abilerinin Taylır Dördın! öğretileriyle dolan ve içten içe bu felsefeyi benimseyen çakalların kendi doğası ise bambaşka… Mahalleye dönen çakalları sürprizler beklemektedir.Çakallarla Dans 2 full izle Muhasebeci Servet, Fatma’sına kavuşur, Kayınço Gökhan terkedilir. Del Piyero Hikmet’in tamirhanesi başkasına gider. Köfte Necmi bildiğiniz gibi…

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss