Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Hükümet Kadın tek parça izle

16-02-2013

Film Bilgileri
Hükümet Kadın tek parça izle
4.175 views

kesinlikle harika bir film kahkahaların susmadığı bir salonda izledim gerisini siz düşünün…Hükümet Kadın izle o kadar izleyen insan dinsiz mi lütfen bir şeyleride akışına bırakın her şeyden nem kapmayın…

 

Fragmanı izlemek için sayfaya gireyim dedim girmez olaydım. Sinirlerim zıpladı birden. Neymiş efendim siyaset içerikli filmler sıkıcı oluyormuş, sosyal içerikli filmler güzel değilmiş,sanatçılar siyaset yapmayacakmış.Hükümet Kadın Ulan sığır sanatçı dediğin toplumun aynasıdır zaten. Kanayan yaralara parmak basacak ki insanlarda farkındalık yaratacak. Filmde işleme dizide işleme gazetede dergide yazma. Hakkını savunmayı yasakla. Oh ne ala memleket. Tamam biz demiyoruz ki avatar çekilmesin yüzüklerin efendisi çekilmesin. Onlarda çekilsin ama biraz emeğe saygı be kardeşim.

 

Mardin’de geçen hikaye büyüme hedefindeki bir ülkenin altyapı sorunundan, kız çocuklarının okutulmaması ve erkek egemen bakış açısına kadar bir sürü konuya el atmaya çalışıyor. Hikayenin içine hala bir sorun olarak devam eden Türkçe ve Kürtçe dil karmaşasını da koymaya çalışıyor. Hükümet Kadın full izle Aslında tüm bunların dışında bakılırsa yapmak istediğinin klasik Yeşilçam kalıplarında bir film olduğu da gerçek. Yoksa dramatik yapının bu denli savruk olmasını kabul etmek zor tabii.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss