Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Karaoğlan Tek parça izle

17-02-2013

Film Bilgileri
Karaoğlan Tek parça izle
2.030 views

1.parça

2.parça

Moğollar, Türklerin huzur dolu yurdu Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Türk-Moğol savaşı çıkmak üzeredir. Bütün dünyayı ateşe veren Moğol istilasından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Altın Orda Devleti de bu birliğe katılmak istemektedir.
Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar.

Ancak Camoka’nın işi o kadar da kolay değildir. Karşısında efsane kahraman Karaoğlan vardır.Karaoğlan izle

 

Hollywood standartlarıyla karşılaştırıp bu filmi beğenmeyenler var. Ama atladıkları en önemli nokta şu: Karaoğlan, bu türde çekilen 2. modern filmimiz. Bundan önce de Fetih 1453 vardı.Karaoğlan Oysa hollywood yapımı onlarca, hatta belki yüzlerce film var bu türde. 300 spartalı, truva, solomon kane, cennetin krallığı, cesur yürek, apokalipto, pers prensi … ilk aklıma gelenler. Yani bu konuda oldukça tecrübeli durumdalar. Yeni çekilen bir hollywood filmini yukarıdaki filmlerle kıyaslayabilirsiniz, sözüm yok. Ama Karaoğlan gibi bir filmi bu filmlerle kıyaslamak çok büyük bir haksızlık ve acımasızlık olur. Sinemamızın o seviyeye ulaşması için katedilecek çok yol var daha…
Bize düşen ise yıkıcı değil yapıcı eleştiriler yapmak ve iyisiyle kötüsüyle verilen emeğe sahip çıkmak, destek olmaktır… İyi Seyirler.

 

ya allah aşkına şu film için holywood standartımı bekliyorsunuz,gidin izleyin türk sineması gelişsin diyen oyuncu(sözde) yakınları arkadasları size bişey sorcam.hangi biriniz bi zeki demirkubuz un filmine gitti hanginiz n.b ceylanın filmlerini izledi?hanginiz rezan yeşilbaşı tanıyorsunuz?bırakın bu populist yaklaşımları türk sinemasının gelişmesini istiyorsanız dunyada odul alan bu yapımcıları yonetmenleri izliceksiniz bakın ozaman türk sineması nasıl gelişiyor..bu film değil 3 yıldız tek yıldız bile etmez..Karaoğlan full izle harcanan paraya ayrılan zamana yazık..okadar berbat bir film ki inanın 70 lerde-80 lerde cekilen filmleri tekrar gosterime soksalardı daha cok izlenirdi..

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss