Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Laz Vampir Tirakula Tek Parça izle

17-02-2013

Film Bilgileri
Laz Vampir Tirakula Tek Parça izle
3.268 views

beğenen beğenir gider izler, kimse engel de olamaz söylediğiyle kalır, begenmeyen de gitmeyiverir olur biter. Gereksiz yorumlara girmeyelim, gayet hoş güzel bir komedi filmi, oyuncu kadrosu da sıradan değil. Örneğin; ŞAHANı hiç izlemedim beğenmiyorum ama milyonlar izliyor, komedi değil küfür dinlemeye gidiliyor.Laz Vampir Tirakula izle Kör itin kör alıcısı olur derler, herkese iyi seyirler şimdiden… Yorum yapan arkadaşlar filmi izledikten sonra bir defa daha görüşlerini dile getirirlerse çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

 

Bu tarz projelerde en çok acıdığım şey iyi bir fikrin harcanmasıysa, en çok üzüldüğüm nokta da iyi bildiğimiz oyuncuların bu projeler uğruna kendilerini heba etmeleri.Laz Vampir Tirakula Zira başroldeki Levent Sülün, pek çok tv dizisinde yer almış ve aslında tok ses tonuyla pek çok başarılı dublaj seslendirmesiyle aşina bir isim. Keza Yeniçeri Koçoğlu Alp Korkmaz genç ve önü açık bir oyuncuyken, Wilma Elles’in El Yazısı filminden sonra Çanakkale Çocukları’nda ve bu filmde neden oynadığını anlamak çok zor. Aslında sırf Elles için değil tüm kadro açısından cevabı hepimiz biliyoruz da, sinemayı 7. Sanat olarak görenler açısından o cevabı körü körüne kabullenmek zor olan. Uzun lafın kısası Laz Vampir Tirakula filmine 2012′nin Türkiye böğürtlenini takdim etmek işten bile değil.

 

Film, bir falcıda ‘bakla okuma’ sahnesiyle açılıp, Osmanlı tarihine geri gidiyor ve Tayyar Özkan’ın nefis çizgileriyle seyirciye Vlad Tepeş’in Fatih Sultan Mehmet ile olan öyküsünü, dahası nasıl Drakula’ya dönüştüğünü ve öldürüldüğünü anlatıyor.Laz Vampir Tirakula full izle Gerçekten yerli sinemamız için değerli sekanslar olan bu çizgi roman tadındaki bölümden sonra, hikaye tekrar günümüzde akmaya başlıyor ve 1476 yılındaki öykü, ‘bir şekilde’ (!) 2012′de İstanbul’da yaşayan Rizeli Dursun’a, onun babasına ve peşine düşen beşik kertmesi Emine’ye bağlanıyor.

 

 

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss