Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Recep ivedik 1 Tek parça izle

18-02-2013

Film Bilgileri
Recep ivedik 1 Tek parça izle
1.949 views

Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer.Recep İvedik 1 full izle Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı… Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini farkeder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek… Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır.

Film Türkiye’de gişe rekorları kırıyor bilmem kaç kişi izliyor sonra ”vay efendim Recep İvedik güzel değil vay efendim çok terbiyesizce.”Türkiye’de işler böyle yürüyor.Recep İvedik 1 Kimse Recep İvedik’i izlemez,kimse sevmez ama tüm rekorları o kırar .Kimse Demet Akalın’ı sevmez ama konserleri dopdolu,Top 10 da 1 numara.Kimse Akp’ye oy vermez ama oyların % 50 sini onlar alır.Merak ediyorum bunları biz yapmıyorsak kim yapıyor ?Rica ediyorum biraz kendiniz olun ve doğruları söyleyin.Olmak istediğiniz kişi değil olduğunuz kişi olun !

 

Hatta bazı espriler o kadar havada kalıyor ki, Recep İvedik karakterini televizyonda seyretmemiş olan bir insan (bu hakkı var değil mi) zaten çok komik olmayan bu esprileri nasıl yorumladı kimbilir diye düşünmeden edemiyoruz.Recep İvedik 1 izle Halbuki Recep İvedik karakterinin maganda oluşu, tipi zaten bir şekilde çizilmiş, televizyona sadık kalmak zorunda hissetmeden bambaşka bir yapı üzerine oturtulabilir, bambaşka bir tad verebilirdi izleyiciye Gökbakar kardeşler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss