Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Recep ivedik 2 Tek Parça izle

19-02-2013

Film Bilgileri
Recep ivedik 2 Tek Parça izle
1.905 views

Türkiye sinemasının ilk lumpen-proleter anti-kahramanı, serseri mayın Recep İvedik’in serüvenleri tam gaz sürüyor. Recep İvedik’in güldüren, tartışmaları da düşündüren maceraları ikinci devam filmiyle vizyonda. Bu sefer biricik ve tuhaf babaannesi ve bitmeyen arzuları da Recep İvedik ile beraber yedi düvelin başına bela olma yolunda. Babaannenin arzuları neler? Recep ivedik 2 Torunu Recep’in adam olmasını istiyor. Evet, bu çok zor ama dahası da var; bir işi olsun, maaşı olsun, sevgilisi olsun, mutlu olsun, sevsin ve sevilsin istiyor. Gişe rekorları kıran sansasyonel TV karakteri Recep İvedik ikinci filmiyle üzerine yapılan tartışmaları alevlendireceğe benziyor.

 

Dün gece, galanın oldukça zor şartlarında izleme fırsatı bulduğumuz Recep İvedik 2′nin gösteriminden hemen önce, filmin prodüktörlerinden Mehmet Soyarslan bir yorum yaptı. Recep İvedik serisinin başarısını, mizah anlayışını halktan almasına bağladı.Recep ivedik 2 Full izle “Başkaları gibi uzaydan, gelecekten, geçmişten değil.” Dün gece Cem Yılmaz ve filmlerine doğrudan gönderme yapan tek kişi oldu sanırım ekip içinde, ama bu yorumu yine de Şahan Gökbakar’ın keyifli kahkahalarıyla karşılandı.

Açık söyleyeyim, birçok sinema yazarından farklı olarak, ilk Recep İvedik filmine gayet pozitif bir yaklaşımım vardı. Üzerine yazma fırsatım olmamıştı ama birçok benzerine kıyasla gayet düşünülmüş ve tutarlı bir hikaye anlatıyordu.Recep ivedik 2 izle En önemlisi, komikti. Eğer yerli bir mizaha kapılarımız kapalı değilse ve bu ülkenin mizah dergilerini takip ediyorsak, Recep İvedik’in nerelerden beslendiğini görebiliriz. Sanatsal bir değeri, sinemasal bir önemi olmayabilir ama eğlendiren bir film olduğunu kabul etmemiz gerekir. Elbette herkes aynı şeylere gülmeyebilir ve biri çıkıp “Ben gülmedim işte, var mı daha ötesi?” diyebilir. Ama en azından yüz binlerce, belki milyonlarca insanın bu filmi komik bulduğunu görmezden gelmemek gerekir.

 

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss