Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Recep İvedik 3 Tek Parça izle

19-02-2013

Film Bilgileri
Recep İvedik 3 Tek Parça izle
2.687 views

Şahan Gökbakar’ın halk kitlelerinde adeta infial yaratan fenomen tiplemesi Recep İvedik’in yıkıcı maceraları, yepyeni bir serüvenle devam ediyor.Recep İvedik 3 Türk sinemasının en çok izlenen filmleri olan Recep İvedik ve Recep İvedik 2′nin ardından, serinin üçüncü filmi Recep İvedik 3, Şubat 2010′da izleyiciyle buluşuyor. Yapımcılığını Faruk Aksoy’un üstlendiği Recep İvedik 3′te yalnızlıktan ve iç sıkıntısından kurtulmaya çalışan, sosyalleşmeye çabalayan Recep İvedik’in çok komik hikayesi konu ediliyor. Recep İvedik’e bu serüvende 46 farklı karakter eşlik ediyor.
Recep İvedik 3′ün yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstleniyor.

 

Recep İvedik 3 tıpkı daha öncekiler gibi oldukça özensiz bir yapım. Herhangi bir TV dizisinde daha iyi ışık, ses kullanımı, teknik bir ustalık ve emekle oluşturulmuş setler, çok daha iyi çekilmiş planlar görmek mümkün. Recep İvedik 3 izle Şahan Gökbakar’ın işi tek başına götürdüğünün farkında olan yapımcı ve yönetmen, oyuncu seçimine de aynı duyarsızlıkla yaklaşmış. Aslında filmde Recep’den başka bir karakter olmadığı için zaten başka da düzgün oyuncu ile çalışmaya gerek yok. Fenomen olmuş bir karakterin ve onu oynayan kişinin doğaçlamaları üzerinden film yapmak ve gişe rekortmeni olmak, insanı sinema yapmakla ilgili asgari şeyleri sağlamaktan bile alıkoyabiliyormuş demek.

 

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih’ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz.Recep İvedik 3 Full izleBu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep’in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep’in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Hd Film Sitesi, Film izle, Tek Parça Film izle, Hd Film izle, Türkçe Dublaj Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss